logotyp

Hydrofobizacja szyb Warszawa

Hydrofobizacja szyb
Poprawa widoczności podczas opadów

Każdy kierowca doskonale wie, w jak znaczny sposób pogarsza się widoczność podczas ulewy czy śnieżycy. Opady, a przede wszystkim związany z ich występowaniem brak pełnej, niezakłóconej widoczności, wpływają niekorzystnie na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Często praktykowanym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest hydrofobizacja powierzchni szyb. Warszawa jest miastem, w którym tego typu usługi świadczy firma Zadbane Auto Detailing.

Usługa hydrofobizacji powierzchni szyb samochodowych jest szczególnie doceniana w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Szyba zabezpieczona w ten sposób wpływa bowiem na znaczącą i zauważalną poprawę widoczności na drodze podczas poruszania się samochodem w czasie nawet najbardziej uciążliwych warunków pogodowych.

POZNAJ KORZYŚCI
"niewidzialnej wycieraczki"

DOBRA WIDOCZNOŚĆ

PODCZAS OPADÓW

Szybkie odprowadzenie wody zapewnia bezustannie doskonałą widoczność podczas silnych opadów.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Hydrofobizacja zmniejsza opór tarcia wycieraczek, a przy większych prędkościach umożliwia jazdę bez ich używania, co znacznie przedłuża ich żywotność.

UŁATWIONA PIELĘNACJA 

SZYB I LUSTEREK

Powłoka ceramiczna ułatwia usuwanie brudu i śladów po owadach, jak również odmrażanie szyb i lusterek.

Hydrofobizacja
szyby w autach nowych i używanych

Hydrofobizacja powierzchni szyb – Warszawa

Warto wiedzieć, że poddanie szyb samochodowych zabiegowi hydrofobizacji nie wpływa jedynie na komfort jazdy, na przykład w trakcie silnych opadów. Dodatkowym atutem, który okazuje się odczuwalny dla użytkownika samochodu na co dzień, również przy dobrych warunkach pogodowych, jest znacznie łatwiejsze utrzymanie czystości przeszkleń. Łatwość wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych jest zauważalna zwłaszcza przy usuwaniu śladów po owadach. Szybę po hydrofobizacji cechuje także zwiększona odporność na przywieranie szronu i lodu. Po osiągnięciu prędkości ok. 80 km/h używanie wycieraczek okazuje się zbędne. Przekłada się to bezpośrednio na wydłużenie ich żywotności.

Hydrofobizacja powierzchni szyb – Warszawa. Fakty i mity

Nierzadko można usłyszeć opinię, jakoby powłoka ochronna stanowiła częstą przyczynę powstawania smug. Praca wycieraczek, zgodnie z podobnym poglądem, miałaby też stać się mniej płynna. Podstawowym warunkiem, aby takie problemy nie zaistniały, jest profesjonalne wykonanie zabezpieczenia.

Problem z niesprawnymi wycieraczkami w przypadku szyby po hydrofobizacji może polegać na tym, że powierzchnia przeszklenia została niedokładnie przygotowana. Na wspomniane problemy wpływa także nieprawidłowo wykonana aplikacja lub wykorzystanie preparatu niskiej jakości. W naszych pracowniach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, między innymi te z oferty amerykańskiego producenta Waxedshine, które w połączeniu z naszą wiedzą i umiejętnościami stanowią gwarancję najwyższego standardu usługi hydrofobizacji szyb samochodowych.

Wykorzystywane produkty

Ceramiczna powłoka ochronna bazująca na zaawansowanej nanotechnologii pozostaje niezwykle śliska, co powoduje, że natychmiast odprowadza wodę podczas opadów deszczu, nawet przy niewielkiej prędkości auta. Wysoka hydrofobowość powoduje mniejsze przyleganie codziennych zabrudzeń, szybsze odszronienie zimą oraz łatwiejsze usuwanie śladów po owadach w okresie letnim. Z kolei gładkość szklanej powierzchni ułatwia pracę wycieraczek. Powstałą warstwę hydrofobową charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość, nawet do jednego roku.

Cechy charakterystyczne wykorzystywanych produktów:

  • innowacyjny skład bazujący na nanotechnologii,
  • opracowana formuła do natychmiastowego odprowadzania wody,
  • wytrzymałość do 12 miesięcy,
  • redukcja powstawania osadów kamiennych,
  • do zastosowań profesjonalnych.

Zapraszamy do skorzystania z przeprowadzanej w Warszawie usługi hydrofobizacji szyb!

Więcej informacji na stronie www.powlokigrafenowe.pl

JAK DZIAŁAMY?
UMÓWIENIE WIZYTY

Wizytę można umówić telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej danej pracowni.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Samochód można dostarczyć w dniu wykonania usługi lub dzień wcześniej. Oferujemy również usługę door-to-door

WYKONANIE PRACY

W przypadku używanych aut przygotowanie i aplikacja powłoki trwa kilka godzin. Czas utwardzenia jest zależny od producenta preparatu.

ODDANIE SAMOCHODU

Wydanie auta w przypadku samochodów osobowych następuje zazwyczaj tego samego dnia.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz