logotyp

Przygotowanie samochodu do sprzedaży Warszawa

SERWIS DOOR-TO-DOOR
SZCZEGÓŁY OFERTY

Jeśli technicznie wszystko jest sprawne, to jedyną przeszkodą w skutecznej i szybkiej sprzedaży pojazdu mogą być ślady użytkowania. Oczywiście, nikt nie chce inwestować pieniędzy w auto, które niebawem nie będzie jego własnością. Niemniej jednak chcąc zwiększyć zainteresowanie ofertą u potencjalnych kupców, warto zadbać o jego wygląd i estetykę. Dzięki takiej pracy Twój pojazd nabierze dawnego blasku. Zadbany pojazd zarówno w środku, jak i na zewnątrz pomaga zwiększyć wartość samochodu – zainwestowane pieniądze w przygotowanie samochodu do sprzedaży w Warszawie zwrócą Ci się podczas transakcji.

Serwis door-to-door
dlaczego warto skorzystać?

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU I PIENIĘDZY

Korzystanie z naszego serwisu door-to-door to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do naszych pracowni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

BEZPIECZEŃSTWO
O KTÓRE DBAMY

Kierowcy obsługujący lawety posiadają duże doświadczenie i pracują z nami od lat. Lawety są oczywiście odpowiednio ubezpieczone. Gdy Państwa auto dotrze do naszej pracowni bezzwłocznie o tym informujemy telefonicznie lub sms.

PRZEWIEZIEMY KAŻDE AUTO

Podnieś wartość samochodu i przygotuj go do sprzedaży

Kluczem do szybkiej odsprzedaży auta jest przede wszystkim gruntowne czyszczenie i odświeżenie wnętrza. Czyste, schludne i pachnące wnętrze pojazdu zrobi dobre wrażenie na potencjalnym kupcu. Zewnętrzny wygląd auta ma również bardzo duże znaczenie. Nieatrakcyjnie wyglądające otarcia, wgniecenia lub odpryski mogą skłonić potencjalnego kupca do negocjacji. Naprawy tego rodzaju są o wiele korzystniejsze od negocjacji z kupującym. Zainwestowane pieniądze w przygotowanie samochodu do sprzedaży w Warszawie na pewno zwrócą się w postaci gotówki.

Kompleksowe i profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży – Warszawa

Jest to jedna usługa, której celem jest usunięcie śladów dotychczasowej eksploatacji auta polegająca na wykonaniu kilku zabiegów, których efekt może znacząco podnieść wartość pojazdu. Z uwagi na zróżnicowany stan pojazdów, nie ma jasno określonego i sprecyzowanego zestawu usług, które wykonywane są w przypadku każdego przygotowania samochodu do sprzedaży. Niemniej jednak zazwyczaj wykonuje się takie prace, jak:

  • czyszczenie wnętrza
  • renowacja tapicerki skórzanej
  • naprawa uszkodzeń tapicerki materiałowej
  • usuwanie rys
  • renowacja i polerowanie lakieru
  • usuwanie wgnieceń

W określonych przypadkach podczas przygotowywania samochodu do sprzedaży wykonuje się również inne czynności, takie jak renowacja reflektorów, naprawa odprysków szyb czy felg. Zakres usług zależy od stanu auta i konieczności wykonanych prac w celu poprawy walorów estetycznych pojazdu. Umożliwienie doboru odpowiednich usług pozwala na odświeżenie pojazdu i uatrakcyjnienie jego wyglądu, dbając jednocześnie o portfel sprzedającego.

Przygotowanie do sprzedaży samochodu

Jako pasjonaci motoryzacji doskonale wiemy, z czym wiążą się poszukiwania kupca dla swojego auta. Wiemy również, na co potencjalny kupiec zwraca uwagę. Dzięki wykonaniu kilku prostych czynności podczas przygotowywania samochodu do sprzedaży zwiększymy prawdopodobieństwo uzyskania satysfakcjonującej ceny za pojazd. Nawet zadbane pojazdy w dobrej kondycji zawsze mogą wyglądać jeszcze lepiej. Jako profesjonaliści z pasją i doświadczeniem, zadbamy o każdy szczegół Twojego pojazdu z zastosowaniem wyłącznie wysokiej jakości środków do pielęgnacji. W rezultacie, po przygotowaniu samochodu Twoje auto będzie czyste i zadbane – na pewno przykuje uwagę potencjalnego kupca.

Przygotowanie auta do sprzedaży – dlaczego warto?

Celem przygotowania samochodu do sprzedaży jest podniesienie wartości pojazdu i szybka odsprzedaż auta po korzystnej cenie przy jak najmniejszych kosztach. Zniszczony lakier, uszkodzona tapicerka i brudne wnętrze nie zachęcą potencjalnego kupującego do sfinalizowania transakcji. Samodzielna walka z czyszczeniem i doprowadzeniem auta do odpowiedniego stanu jest nie tylko trudna, ale również czasochłonna. Poza tym, bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy, a także specjalistycznych narzędzi oraz odpowiednio dobranych środków nie osiągniesz takiego samego efektu, jak w profesjonalnej pracowni. Doskonała prezencja pomaga w zwiększeniu wartości rynkowej auta. Taka usługa nie tylko podnosi wzrost wartości pojazdu, ale również jest w stanie przyspieszyć pozbycie się auta w dobrej cenie. Dobrze przygotowany samochód do sprzedaży świadczy również o profesjonalizmie sprzedającego. Ponadto, z doświadczenia wiemy, że wizerunek czystego i zadbanego wnętrza sprawia, że kupujący postrzega pojazd jako zadbany.

JAK DZIAŁAMY?
UMÓWIENIE TRANSPORTU

Zlecenie przyjmujemy telefonicznie i potwierdzamy je na życzenie pocztą elektroniczną. W przypadku odbioru z salonu oferujemy dokładne oględziny samochodu przed odbiorem (bezpłatnie w ramach usługi)

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Nasz kierowca udaje się bezpośrednio do naszej pracowni, po dotarciu na miejsce potwierdzamy ten fakt Państwu (sms lub e.mail) oraz przesyłamy materiał zdjęciowy.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Po wykonaniu usługi pojazd można odebrać osobiście lub laweta dostarczy go pod wskazany adres w ustalonym terminie.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz