logotyp

Konserwacje roczne powłok

USŁUGI ZADBANE AUTO
KONSERWACJE ROCZNE
WSZYSTKIE RODZAJE POWŁOK OCHRONNYCH

Powłoki ochronne doskonale chronią powierzchnię lakierniczą, ale w trakcie eksploatacji pojazdu przylegają do lakieru różnego rodzaju zabrudzenia stałe, które nie są usuwane podczas bieżącej pielęgnacji auta. Są to drobinki smoły z rozgrzanego latem asfaltu, żywiczne spady z drzew oraz osady mineralne z wody. Wszystkie te substancje pogarszają nie tylko wygląd, ale przede wszystkim hydrofobowość powłok, co sprawia, że znacznie trudniej auto umyć. Konserwacja polega na delikatnym usunięciu wszelkich tych substancji z powierzchni lakieru dedykowanym preparatem oraz pokryciu auta ceramiczną warstwą konserwacyjną. Przywróci ona hydrofobowość powierzchniową, a co z tym idzie znów zmniejszy podatność na przyleganie zabrudzeń i ułatwi bieżącą pielęgnację.

POZNAJ KORZYŚCI
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET

PRZYWRACAMY BALSK
TWOJEGO SAMOCHODU

Konserwacja ma za zadnie dokładnie oczyścić powierzchnię lakierniczą oraz zabezpieczyć ją dedykowanym przez producenta preparatem ceramicznym.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Regularnie konserwowana powłoka (bez względu na jej rodzaj) utrzymuje lakier w doskonałym stanie co zwiększa wartość auta w momencie sprzedaży.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Przywrócona hydrofobowość to zmniejszona podatność na zabrudzenia, a co za tym idzie dłuższe utrzymanie w czystości i rzadsza konieczność mycia.

OCHRONA KAROSERII
ORAZ WNĘTRZA

Konserwacja to nie tylko doskonały wygląd, ale przede wszystkim wzmocnienie powłoki warstwą ceramiczną i zwiększenie tym samym ochrony powierzchni lakierniczej.

PREPARATY KONSERWUJĄCE
ZAWSZE DOBIERAMY DO STANU POWŁOKI

Każde auto w ciągu roku porusza się w różnych warunkach, jest inaczej pielęgnowane i robi różne przebiegi. W zależności od stanu powłoki dobieramy odpowiedni preparat, aby była ona skuteczna. W przypadku dobrego stanu auta koszt konserwacji jest niewielki, ponieważ użyte środki chemiczne mają jedynie za zadnie przywrócić hydrofobowość powierzchni. Natomiast jeśli na powłoce powstały zarysowania lub inne drobne uszkodzenia stosujemy dedykowane preparaty mające za zadnie możliwie najlepiej je zniwelować. W przypadku powstania głębokich rys na danym elemencie karoserii, usuwamy je poprzez wypolerowanie, a następnie aplikujemy odpowiednią powłokę. Procedura ta pozwala w większości wypadków przywrócić pierwotny stan.

JAK DZIAŁAMY?
UMÓWIENIE WIZYTY

Wizyta może być umówiona telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Podczas przyjęcia auta oceniamy stan powłoki i przedstawiamy możliwe opcje.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Auto można dostarczyć osobiście lub korzystając z naszego serwisu door-to-door.

WYKONANIE PRACY

Czas trwania usługi zależy od jej zakresu, ale w większości wypadków trwa jeden dzień.

ODDANIE SAMOCHODU

W przypadku dobrego stanu i podstawowej konserwacji wydajemy auto tego samego dnia, natomiast jeśli wymaga szerszego zakresu usług ma to miejsce w następnym dniu. Jest to konieczne, aby powłoka mogła ulec pełnemu utwardzeniu.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz