logotyp

Renowacja lakieru Warszawa

Przywracamy pierwotny wygląd auta
Wieloetapowy proces renowacji lakieru

Zadbana i lśniąca karoseria to czynnik, który odgrywa decydującą rolę w wyglądzie Twojego samochodu. Dbanie o brak korozji to nie wszystko – z czasem zarysowania i wgniecenia również dają o sobie znać. Jeśli czujesz, że przyszedł czas na renowację, która przywróci Twojemu pojazdowi perfekcyjny wygląd, skorzystaj z usług firmy Zadbane Auto Detailing z Warszawy. Rewitalizacja lakieru i redukcja zarysowań, które oferujemy to kompleksowy proces, dzięki którym Twój samochód będzie wyglądał jak nowy!

Twoje auto może być znów jak nowe
efekty renowacji lakieru

PRZYWRACAMY BLASK
TWOJEGO SAMOCHODU

Efektem profesjonalnej renowacji lakieru jest odzyskanie pierwotnego wyglądu naszego auto. Podchodzimy do tego procesu kompleksowo i oprócz lakieru poddajemy rewitalizacji każdy zewnętrzny detal samochodu.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Perfekcyjny wygląd auta to nie tylko miły dla oka efekt, ale również wzrost jego wartości w wypadku sprzedaży, dlatego po renowacji warto dbać o jego wygląd. Jak to robić opisujemy w zakładce zasady pielęgnacji.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Proces renowacji oczyszcza lakier i nadaje mu idealną gładkość, a to sprawia, iż staje się znacznie mniej podatny na przywieranie zabrudzeń, więc dłużej pozostaje czysty. Również pielęgnacja staje się znacznie łatwiejsza i wymaga mniejszych nakładów.

OCHRONA LAKIERU

Proces renowacji oczyszcza lakier i przywraca mu pierwotny wygląd, to dobry moment, aby zabezpieczyć jego powierzchnię i zachować ten efekt na wiele lat.

Proces pełnej renowacji
przykładowy zakres prac

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Zadbane Auto Detailing?

W naszym podejściu do renowacji wyróżnia nas przede wszystkim perfekcjonizm – niezależnie od skali zlecenia dbamy o każdy szczegół i osiągać jak najlepsze rezultaty. Wciąż poszukujemy nowych narzędzi i kosmetyków samochodowych, które następnie testujemy, aby mieć pewność, że tworzymy standard, który sprawdzi się na polskich drogach. Rewitalizacja lakieru jest procesem, do którego podchodzimy poważnie – dbamy o to, aby po wykonanych pracach zniknęły wszystkie odpryski i zarysowania.

Renowacje, które wykonuje Zadbane Auto Detailing to kompleksowy, wieloetapowy proces – tylko w ten sposób możemy osiągnąć efekty rewitalizacji, które zadowolą zarówno nas, jak i naszych klientów. Z nami masz pewność skutecznej redukcji nawet najdrobniejszych zarysowań i wgnieceń, a także kompleksowego zabezpieczenia, dzięki któremu osiągnięte rezultaty odświeżenia będą widoczne nawet przez kilka lat.

Na czym polega rewitalizacja lakieru, którą wykonujemy?

Renowację lakieru zawsze zaczynamy od gruntownego oczyszczenia powierzchni – dokładnie myjemy samochód oraz stosujemy odpowiednio dobrane środki chemiczne. Po takim przygotowaniu auto zostaje poddane całkowitej dekontaminacji – czyli procesowi, który pozwala na usunięcie wszystkich zanieczyszczeń i osadów, które pozostały po czyszczeniu. Dopiero tak przygotowaną karoserię sprawdzamy w poszukiwaniu niedoskonałości takich jak zarysowania, odpryski czy wgniecenia, które należy poddać redukcji.

Sama renowacja lakieru polega na wieloetapowym polerowaniu mechanicznym – jego intensywność i długość jest w dużej mierze uzależniona od stopnia zniszczeń i niedoskonałości na powłoce. Rewitalizacja to jeden z bardziej efektownych zabiegów detailingowych, ponieważ dzięki starannemu i cierpliwemu procesowi polerskiemu zapewnia wyrazisty połysk i widoczne wygładzenie, co w połączeniu z redukcją uszkodzeń i zarysowań gwarantuje nieskazitelną prezencję auta.

Profesjonalnie wykonana rewitalizacja ogranicza się wyłącznie do polerowania bezbarwnej powierzchni, przywracając jej gładkość i usuwając przebarwienia, zmatowienie i zarysowania. Dzięki temu oryginalny kolor pozostaje nienaruszony. Delikatność i precyzja to niezwykle ważne czynniki zwłaszcza w renowacji nowych samochodów, które malowane są lakierami wodnymi, które mają szczególne wymagania w zakresie ich polerowania.

Dbałość o szczegóły – znak jakości przy renowacjach lakieru

Jako specjaliści w dziedzinie detailingu samochodowego podczas prac nad renowacją lakieru zachowujemy szczególną dbałość o drobne elementy i tworzywa sztuczne, które też mają znaczenie dla ogólnej prezencji auta. Na czas rewitalizacji powłoki lakierniczej wszystkie części z tworzyw sztucznych, guma, a także detale o charakterze ozdobnym są dobrze zabezpieczone. Kiedy karoseria jest już dobrze odświeżona, gładka i po redukcji wszystkich drobnych zarysowań i wgniotek, poświęcamy czas na rewitalizację drobnych elementów. Gruntownemu myciu i odświeżeniu poddajemy też felgi i szyby auta.

Przy renowacji lakieru dbamy również o to, aby należycie prezentował się wewnątrz. Gruntownie sprzątamy wnętrze, odświeżając dywaniki, kokpit, siedzenia, a także tapicerkę i wykładziny – także w bagażniku. Czyszczeniu poddajemy osłony silnika oraz inne komponenty pod maską w celu redukcji zalegających na nich smarów i osadów. Dzięki takiemu pakietowi zabiegów pielęgnacyjnych mamy pewność, że samochody, które opuszczają Zadbane Auto Detailing po rewitalizacji lakieru prezentują się świetnie – nie tylko na pierwszy rzut oka.

Zabezpieczenie karoserii po renowacji lakieru

Wieloetapowy proces polerski to nie koniec prac nad powierzchnią lakierniczą – aby uzyskany efekt rewitalizacji i redukcji zarysowań utrzymał się na długo, wymaga on odpowiedniego zabezpieczenia. Zadbane Auto Detailing oferuje naszym klientom możliwość wyboru, który z dostępnych w naszej ofercie zabiegów po renowacji jest dla nich najbardziej odpowiedni:

  • standardowe zabezpieczenie,
  • powłoka ceramiczna, którą wyróżniają dodatkowe warstwy ceramiczne oraz nadanie kolorowi lakieru głębi,
  • oklejanie folią PPF, która zapewnia redukcję uszkodzeń mechanicznych oraz zabezpiecza farbę przed wpływem temperatur i promieniowania UV.

Jeśli interesują Cię usługi renowacji lakieru i redukcji zarysowań i szukasz profesjonalnej firmy z Warszawy, która odświeży wygląd Twojego pojazdu, Zadbane Auto Detailing to najlepszy wybór. Naszym klientom oferujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne wyceny w zależności od rodzaju i powierzchni lakierniczej, która wymaga rewitalizacji.

JAK DZIAŁAMY?
ZAPROSZENIE DO PRACOWNI

Podczas wizyty dokonujemy dokładnych oględzin oraz pomiarów grubości lakieru. Następnie przy kawie lub herbacie omawiamy możliwe opcje wykonania usługi oraz szacujemy jej koszt. Jeżeli Państwo zdecydują się na wykonanie usługi proponujemy dogodny termin.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Auto można dostarczyć osobiście lub skorzystać z naszej usługi door-to-door

WYKONANIE PRACY

Renowacja to czasochłonny proces wymagający dużej dokładności, dlatego auto pozostanie u nas od 3 do 5 dni w zależności od zakresu uzgodnionych usług.

WYDANIE SAMOCHODU

Podczas wydania dokonujemy z Państwem dokładnych oględzin samochodu i przekazujemy wskazówki na temat zasad bieżącej pielęgnacji.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz