logotyp

Impregnacja wnętrz Warszawa

USŁUGI ZADBANE AUTO
WNĘTRZA SAMOCHODÓW
NOWYCH I UŻYWANYCH

Tapicerka na samochodowych fotelach i kanapach to element wyposażenia, który podczas eksploatacji najczęściej ulega zabrudzeniu. Krople deszczu przyniesione na ubraniach, resztki jedzenia, rozlane napoje, błoto, kurz i pył – to wszystko sprawia, że wnętrze auta przestaje wyglądać tak, jak podczas odbioru z salonu. Odkurzanie oraz mycie tapicerki może przynieść chwilową poprawę, jednak są to jedynie działania doraźne. Rozwiązaniem, które pozwoli cieszyć się pięknym i czystym wnętrzem przez długi czas, jest impregnacja tapicerki. Warszawa lub jej okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Zapraszamy do Zadbane Auto Detailing, gdzie – w myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć – kompleksowo zaopiekujemy się wnętrzem Twojego samochodu, przygotowując fotele i kanapy na codzienną eksploatację. Zapoznaj się z naszą ofertą!

WNĘTRZE AUTA
ZALETY ZABEZPEICZEŃ

DOSKONAŁY WYGLĄD
WNĘTRZA

Dobrze utrzymane wnętrze auta to przyjemność z jazdy i miły zapach świeżości bez konieczności używania zawieszek.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Zabezpieczone poszczególne elementy wnętrza są dużo bardziej odporne na zniszczenie i zużywanie, tak zadbane wnętrze podnosi wartość samochodu.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Powłoki ochronne wnętrza są mniej podatne na przywieranie zabrudzeń i wymagają rzadziej pielęgnacji co naturalnie przynosi wymierne oszczędności.

DŁUGOTRWAŁA OCHRONA 
WNĘTRZA

Impregnaty oraz folie i powłoki zabezpieczające wnętrze auta zapewniają skuteczną i długotrwałą ochronę. Zapewnia to doskonały wygląd kabiny auta przez wiele lat.

ZABEZPEICZENIA WNĘTRZA AUTA
SZEROKA GAMA MOŻLIWOSCI

Profesjonalna impregnacja tapicerki – Warszawa

Impregnacja tapicerki to relatywnie prosty i niezbyt kosztowny proces, który pozwala poprawić jej odporność na czynniki zewnętrzne. Specjalne środki chemiczne sprawiają, że na powierzchni tapicerki tworzy się niewidzialna powłoka, która chroni skórę, alcantarę czy innego rodzaju pokrycie przed:

  • blaknięciem pod wpływem promieni UV,
  • powstawaniem plam i wnikaniem brudu w głąb materiału,
  • przebarwieniami wynikającymi z kontaktu z barwiącą odzieżą, np. jeansami,
  • powstawaniem przetarć oraz pęknięć.

Podczas przeprowadzania procesu impregnacji tapicerka zyskuje również właściwości hydrofobowe. Dzięki nim rozlane napoje czy woda deszczowa nie wsiąkają w tapicerkę, lecz pozostają na jej powierzchni. Zapomnij o żmudnym praniu i osuszaniu kanapy oraz foteli samochodowych – aby pozbyć się płynu, wystarczy przetrzeć materiał suchą ściereczką.

Kompleksowa impregnacja tapicerki – Warszawa

W Zadbane Auto Detailing od wielu lat troszczymy się o samochody naszych klientów, oferując im szeroki wachlarz usług z zakresu renowacji lakieru, hydrofobizacji szyb, usuwania wgnieceń czy impregnacji tapicerki. Podwarszawskie Piaseczno to jedna z dwóch lokalizacji, w których świadczymy swoje usługi – oprócz oddziału w Piasecznie uruchomiliśmy bowiem także swój punkt w Bydgoszczy.

Cały proces impregnacji tapicerki rozpoczyna się od jej dokładnego wyczyszczenia oraz osuszenia. Następnie, przy użyciu odpowiednich środków chemicznych, przeznaczonych do konkretnego materiału obicia, na powierzchnię kanapy oraz foteli nakładana jest niewidoczna powłoka impregnująca. Po upływie około 12 godzin tapicerka jest gotowa i odporna na czynniki zewnętrzne. Aby impregnacja przyniosła wieloletni efekt, warto cały proces przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

Fachowa impregnacja tapicerki – Warszawa

Do impregnacji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani o wysokim standardzie naszych usług, dlatego po wykonaniu każdej czynności wystawiamy pisemną gwarancję.

Impregnacja tapicerki pod Warszawą? Zapraszamy do Zadbane Auto Detailing. W ciągu czternastu lat działalności firmy zaufały nam tysiące klientów, przekonując się o naszych umiejętnościach i profesjonalizmie. Dołącz do ich grona już dziś!

JAK DZIAŁAMY?
WIZYTY W PRACOWNI

Zapraszamy do naszych pracowni na oględziny i wycenę usługi. Przedstawimy możliwe opcje i jeśli Państwo życzą ustalimy termin wykonania.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Auto można dostarczyć dzień wcześniej jeśli tak będzie wygodniej lub skorzystać z naszej usługi door-to-door.

WYKONANIE PRACY

Czas wykonania zleży od zakresu usług. Jeśli konieczne będzie pranie tapicerki lub wykładzin muszą one całkowicie wyschnąć przed wydaniem. Warto rozważyć impregnację, aby utrzymać efekt prac na dłużej.

ODDANIE SAMOCHODU

W przypadku silnych zabrudzeń konieczne może być dwukrotne wypranie o czym również, dlatego zawsze informujemy na bieżąco o postępie prac.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz