logotyp

Przygotowanie do sprzedaży

PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAŻY
PODNOSIMY WARTOŚĆ TOWJEGO SAMOCHODU

Kupujący zawsze szuka niemal idealnego auta w segmencie, którym jest zainteresowany. Jeśli nasz samochód jest czysty wewnątrz i zadbany z zewnątrz szansa na szybką sprzedaż zdecydowanie wzrasta. Niestety podczas codziennej eksploatacji powstają zabrudzenia, które są trudne do usunięcia  podczas bieżącej pielęgnacji ze względu na ich rodzaj. Dlatego oferujemy przygotowanie do sprzedaży, które możliwie niskim kosztem poprawi ogólny stan Państwa auta.

POZNAJ KORZYŚCI
PRZYGOTOWANIA DO SPRZEDAŻY

ZADBANE AUTO
NIEWIELKIM KOSZTEM

Państwa samochód przy stosunkowo małym nakładzie środków zostaje oczyszczony wewnątrz i odpowiednio przygotowany z zewnątrz.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Dobra prezencja auta to niewątpliwie wzrost jego wartości niewspółmiernie większy od kosztów wykonania usługi. Zadbane auto zawsze uzyskuje większą kwotę za sprzedaż

JAK DBAĆ O AUTO
PO WYKONANIU USŁUGI

Z wnętrza najlepiej usunąć wszystko co jest zbędne i dbać o czystość. Lakier będzie mniej podatny na zabrudzenia, niemniej sugerujemy unikać myjni automatycznych.

PRZYGOTOWANIE DO SPRZEDAŻY
INFORMACJE NA TEMAT USŁUGI

 

Koszt usługi zależy od stanu pojazdu oraz jego wielkości, niemniej staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt możliwie najniższym kosztem. Rozumiemy, iż niechętnie wydajemy pieniądze na auto, które wkrótce nie będzie do nas należeć, dlatego po dokonanych oględzinach przedstawiamy kilka opcji do Państwa wyboru. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana ustalamy termin wykonania usługi, która średnio trwa dwa dni robocze. Jeśli wewnątrz panuje nieprzyjemny zapach, najpierw dokładnie czyścimy wnętrze, następnie poddajemy dwukrotnemu ozonowaniu, a w ostatnim kroku aplikujemy dedykowany preparat neutralizujący, który zapewnia na długo świeżą woń w kabinie samochodu. W momencie wydania pojazdu dokonujemy wspólnych oględzin oraz udzielamy Państwu wskazówek jak dbać o auto do momentu sprzedaży.

Jeśli chodzi o wnętrze wystarczy dbać na bieżąco o czystość, natomiast na zewnątrz po odpowiednim przygotowaniu aplikujemy dobrej jakości wosk, który przy odpowiedniej pielęgnacji utrzyma uzyskany efekt przez wiele miesięcy.

JAK DZIAŁAMY?
WIZYTY W PRACOWNI

Podczas wizyty w pracowni dokonujemy oględzin i przedstawiamy możliwe opcje oraz koszt wykonania usługi.

USTALENIE TERMINU WYKONANIA

Jeżeli zaakceptują Państwo wycenę ustalamy dogodny termin.

WYKONANIE PRACY

Czas trwania zależy od zakresu wybranych przez Państwa usług, z reguły są to dwa dni robocze.

WYDANIE SAMOCHODU

W większości wypadków auto wymaga wyprania wykładzin lub/i tapicerki. Auto możemy wydać dopiero po całkowitym wysuszeniu wszystkich wypranych elementów.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz