logotyp

Oklejanie folią PPF Warszawa

PPF samochodowe folie ochronne
Najbardziej skuteczna ochrona lakieru

Dla wielu osób codzienne użytkowanie samochodu stało się standardem – droga do pracy i z pracy, wyjazd po zakupy, odebranie dzieci ze szkoły czy też organizowanie wycieczek za miasto. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego środka transportu. Naturalne jest, że ze względu na intensywne eksploatowanie, auto może on ulec uszkodzeniom. Nikt nie wysiada z auta, by pokonać pieszo kamienistą dróżkę z myślą o tym, że poruszanie się po tego typu terenach może uszkodzić karoserię. Czy warto rezygnować z komfortu na rzecz dobrego stanu samochodu? A gdyby tak połączyć te dwie kwestie? Istnieje na to doskonały sposób, a mianowicie oklejanie folią PPF. Warszawa to miasto, w którym skorzystać można z tej profesjonalnej usługi. Zapewnia należytą ochronę, nie wpływając przy tym negatywnie na estetykę auta. Opłacalne rozwiązanie zabezpieczające samochód przed uszkodzeniem, zarysowaniem czy zabrudzeniem? Niewątpliwie warto dowiedzieć się więcej!

POZNAJ KORZYŚCI
FOLII PPF NA SWOIM AUCIE

DOSKONAŁY WYGLĄD
TWOJEGO SAMOCHODU

Folie PPF gwarantują głęboki połysk, podkreślając jednocześnie głębię koloru.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Chronią przez lata powierzchnię lakieru, co podnosi wartość samochodu przy sprzedaży.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

W przeciwieństwie do powłok ceramicznych nie wymagają rocznych konserwacji.

OCHRONA KAROSERII
ORAZ WNĘTRZA

Grubość folii PPF jest kilkukrotnie większa niż lakier bezbarwny auta, zapewnia to perfekcyjną ochronę i trwałość.

Oklejanie folią - jak podjąć dobrą decyzję?
Kilka naszych rad

Oklejanie folią PPF – Warszawa. Jak się je wykonuje?

Najbardziej narażone na uszkodzenia elementy samochodu można dodatkowo okleić folią ochronną PPF, która będzie skutecznie zabezpieczać powierzchnię lakieru czy klosze lamp przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Posiada ona właściwości samoregenerujące, czyli powoduje, że drobne zarysowania na pokrytych nią częściach zasklepiają się pod wpływem ciepła promieni słonecznych lub gorącej wody. Najczęściej wybierane przez naszych klientów elementy samochodu, na których wykonuje się oklejanie folią PPF w Warszawie to: zderzak, pokrywa silnika, klosze lamp, strefa klamek, lakierowane słupki boczne czy pas górny zderzaka tylnego, który chroni go przed uszkodzeniami podczas załadunku. Te części są bowiem szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne powstające z winy kierowcy, pasażera czy też niezależnie od nich. O wiele korzystniej jest zatem zabezpieczyć je zawczasu niż ponosić później koszty napraw czy usuwania nieestetycznych rys.

Samochodowe folie ochronne – co warto o nich wiedzieć?

Oklejanie samochodów folią PPF pozwala na stworzenie warstwy ochronnej lakieru wodnego. Z racji tego, że powłoka lakiernicza nowego typu ma tendencję do matowienia i wykazuje niższą odporność na uszkodzenia, właściciele samochodów, które właśnie wyjechały z salonów, poszukują skutecznej ochrony elementów zewnętrznych nadwozia. W tej roli znakomicie sprawdzają się właśnie naklejane przez nas folie ochronne PPF. Z ich właściwości wynika, że usługę powinno się wykonać w momencie, kiedy na samochodzie nie są widoczne mechaniczne uszkodzenia. Rekomendowana jest ona w przypadku pojazdów nowych, utrzymanych w dobrej kondycji czy też po zabiegach mających na celu odnowienie karoserii. Profesjonalne oklejanie folią PPF w Warszawie to sposób na zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniami, które dopiero powstaną, natomiast należy pamiętać, że nałożenie jej na te już istniejące nie spowoduje procesów samoregenerujących. Nie ma więc sensu odkładać wykonania tej usługi, zdecydowanie warto przeprowadzić ją wtedy, kiedy pojazd prezentuje się nienagannie.

Oklejanie folią PPF – Warszawa. Wszechstronne zastosowanie

Folia ochronna samochodowa na lakier jest przez nas nakładania zarówno na pojazdy osobowe, jak i dostawcze. Tworzy powłokę znacznie grubszą od tych uzyskanych za pomocą preparatów ceramicznych, tak więc bez wątpienia stanowi dużo skuteczniejszą ochronę. Co więcej, wykazuje właściwości samoregenerujące pod wpływem wysokiej temperatury. W rezultacie, wykonane w ten sposób zabezpieczenie auta świetnie sprawdza się w swojej roli, minimalizując powstające szczególnie w trakcie szybkiej jazdy mikrouszkodzenia, a także nieco bardziej widoczne zarysowania. Jest całkowicie transparentna i może być również aplikowana na obudowy reflektorów.

Oklejanie aut folią – zalety usługi

Auto detailing to w Polsce relatywnie młoda branża, jednak ze względu na rosnący popyt na nowe auta, dynamicznie się rozwija. Nasza firma, która działa na rynku już od wielu lat, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w tym zakresie oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak oklejanie folią PPF w Warszawie różnych elementów pojazdu, wedle indywidualnych potrzeb klientów oraz specyfiki użytkowania samochodu. Co więcej, tego typu folie mają też praktyczny aspekt – zdecydowanie ułatwiają pielęgnację karoserii auta i sprawiają, że powstałe zabrudzenia można znacznie szybciej usunąć. Są też hydrofobowe i zapobiegają zatrzymywaniu się wody na powierzchni oraz jej zasychaniu, co powoduje powstawanie jaśniejszych plam.

Oklejanie folią PPF – Warszawa. Profesjonalnie wykonana usługa

Kiedy już zapadnie decyzja o skorzystaniu z usługi, jaką jest oklejanie folią PPF w Warszawie, warto zadbać o to, by została ona wykonana według najwyższych standardów jakości. Najlepiej w tym celu przejrzeć ofertę konkretnej firmy, zapoznać się z jej historią, zasadami funkcjonowania oraz opiniami klientów. Istotne jest, żeby powierzyć swój samochód ekspertom z wiedzą i doświadczeniem, wykorzystującym w pracy nowoczesne i zaawansowane technologie oraz podchodzącym w sposób indywidualny i rzetelny do wszelkich powierzonych im zleceń.

Folia na lakier samochodowy – gdzie wykonać oklejanie?

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy, która profesjonalnie podejdzie do tematu wykonania powłoki ochronnej lakieru nadwozia pojazdu osobowego lub dostawczego – skontaktuj się z nami. Grupa Zadbane Auto Detailing to zespół ekspertów, dla których nowoczesne powłoki zabezpieczające lakier nie stanowią żadnej tajemnicy. Serdecznie zapraszamy!

JAK DZIAŁAMY?
OMÓWIENIE USŁUGI

Zapraszamy do kontaktu lub umówienie wizyty w wybranej pracowni. Zawsze staramy się perfekcyjnie dopasować usługę do Państwa oczekiwań. Przedstawiamy możliwe opcje i ich zakres cenowy oraz dostępne terminy. W nowych aut oferujemy oględziny stanu lakieru w salonie przed odbiorem.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Samochód mogą Państwo dostarczyć osobiście lub naszą lawetą w ramach usługi door-to-door

WYKONANIE PRACY

Czas wykonania usługi zależy od jej zakresu oraz wielkości pojazdu. Przeciętnie trwa to od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku bardziej skomplikowanych prac czas ten może to się jednak nieco wydłużyć.

WYDANIE SAMOCHODU

W momencie wydania dokonujemy szczegółowych oględzin wykonanej pracy, przekazujemy informacje na temat pielęgnacji oraz wystawiamy Kartę Gwarancji naszą oraz producenta folii. Na życzenie oczywiście oferujemy usług door-to-door.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz