logotyp

Usuwanie wgnieceń

USŁUGI ZADBANE AUTO
NA CZYM POLEGA TA TECHNOLOGIA?
redukujemy lub usuwamy wgniecenia

Na drobne ubytki czy wgniecenia w karoserii narażony jest niemalże każdy samochód. Uszkodzenia tego typu powstają bowiem w wyniku codziennego użytkowania pojazdu – w czasie wykonywania manewrów, jazdy szutrową bądź wyboistą drogą czy w wyniku nieuwagi podczas parkowania – i ciężko ich uniknąć. Niezależnie od tego, czy drobny ubytek w lakierze lub wgniecenie powstało poprzez zderzenie ze słupkiem parkingowym, kontakt z drzwiami innego samochodu czy w wyniku szkody komunikacyjnej, tego typu usterkę należy bezzwłocznie usunąć. Warto poznać naszą ofertę w zakresie naprawy wgnieceń!

POZNAJ KORZYŚCI
bezinwazyjnego usuwania wgnieceń

DOSKONAŁY WYGLĄD
TWOJEGO SAMOCHODU

Wgniecenia zdecydowanie psują wygląd auta. Profesjonalne usunięciu przywraca pierwotny wygląd danego elementu.

WZROST WARTOŚCI
POJAZDU

Karoseria bez widocznych wgnieceń i deformacji zdecydowanie podnosi wartość samochodu przy sprzedaży.

OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY

Usunięcie wgnieceń nie wymaga konieczności kosztownego lakierowania i jest wielokrotnie od niego tańsze.

SKUTECZNA NAPRAWA 
BEZ LAKIEROWANIA

Technologia pozwala na naprawę bez lakierowania zachowując jego fabryczną oryginalność i grubość.

WGNIECENIA I DEFORMACJE KAROSERII
PROCEDURY NAPRAWCZE

Profesjonalna naprawa wgnieceń

W Zadbane Auto Detailing świadczymy kompleksowe usługi z zakresu renowacji pojazdów. Wśród nich znajduje się między innymi naprawa wgnieceń. Warszawa i Bydgoszcz to miasta, z których pochodzi większość naszych stałych klientów. Ich zaufanie zdobyliśmy dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu. Naprawa wgnieceń wymaga szczególnej precyzji i dbałości o detale. Dlatego nasz zespół fachowców stale doskonali swoje umiejętności, stosując nowoczesne technologie i metody eliminowania ubytków w karoserii. Bez względu więc na to, czy jest to pojedyncze wgniecenie, czy większe uszkodzenie nadwozia, nasi specjaliści usuną szkodę w optymalny sposób, dobierając odpowiednią technikę naprawy.

Bezinwazyjna naprawa wgnieceń

Paintless Dent Repair (PDR) to bezinwazyjna naprawa wgnieceń. W Zadbane Auto Detailing wykonujemy taką usługę od ponad dekady. Ta nowoczesna metoda pracy z karoserią zakłada, że naprawa wgnieceń nie wymaga naruszania struktury lakieru. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi oraz środków chemicznych.

  • W przypadku prostych wgnieceń stosujemy narzędzia PDR, które przypominają metalowy pręt i pozwalają na wypchnięcie wgniecenia od wewnętrznej strony nadwozia.
  • W przypadku wgnieceń w trudno dostępnych fragmentach karoserii, takich jak zamknięty profil nadwozia, wykorzystujemy specjalistyczny klej, zatapiając w nim mały haczyk, którym następnie wyciągamy karoserię.

Zastosowanie nowoczesnej techniki Paintless Dent Repair pozwala zaoferować naszym klientom naprawę wgnieceń bez konieczności późniejszego lakierowania karoserii. Dzięki temu cały proces jest zdecydowanie szybszy i mniej inwazyjny.

Klasyczna naprawa wgnieceń

W przypadku poważniejszych uszkodzeń karoserii naprawa wspomnianą bezinwazyjną metodą może nie okazać się skuteczna. W takich przypadkach przeprowadzamy klasyczne prace blacharsko-lakiernicze, polegające na:

  • demontażu uszkodzonego elementu karoserii,
  • podgrzaniu jej do odpowiedniej temperatury w celu uzyskania plastyczności,
  • wyprostowania jej przy użyciu metody wyklepywania,
  • uzupełnieniu ubytków w lakierze i pokryciu elementu warstwą ochronną.

Profesjonalna i precyzyjna naprawa wgnieceń w okolicach Warszawy lub Bydgoszczy? Ekspertów Zadbane Auto Detailing wyróżniają umiejętności i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nie tylko na szybką i sprawną naprawdę usterki, ale także fachowe i kompleksowe doradztwo techniczne.

Zapraszamy!

JAK DZIAŁAMY?
WIZYTA W PRACOWNI

Wgniecenia karoserii wyceniamy indywidualnie podczas wizyty w pracowni i na życzenie Klienta ustalamy termin wykonania usługi.

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Samochód można dostarczyć dzień wcześniej lub o umówionej godzinie w dniu wykonania usługi. Można również skorzystać z serwisu door-to-door

WYKONANIE PRACY

Naprawa tego typu uszkodzeń jest czasochłonna zwłaszcza jeśli konieczne jest wykonanie zaprawek lakierniczych, dlatego czas trwania usługi określmy indywidualnie.

WYDANIE SAMOCHODU

Informujemy naszych Klientów z wyprzedzeniem o przewidywanym terminie zakończenia prac. W momencie wydania dokonujemy wspólnie inspekcji wszystkich naprawionych elementów.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zaufaj nam i zadbaj o swoje auto

ODDZIAŁ
BYDGOSZCZ

ul. Ostróżki, 12 86-005 Białe Błota
502 512 819 bydgoszcz@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej

ODDZIAŁ
PIASECZNO

Geodetów 20, 05-500 Piaseczno
885 107 707 biuro@zadbaneautodetailing.pl
Dowiedz się więcej
Zadbane Auto Detailing
Oddział Piaseczno
Oddział Bydgoszcz